Volné pozice - pracuj u nás

Prodavač/Servisní technik, Prodavačka/Servisní technička

Hledáme vášnivého a zkušeného jednotlivce, který má rád/a sport, je loajální a pracovitý/á, na pozici Prodavač/Servisní technik (Prodavačka/Servisní technička) pro naši sportovní prodejnu

Popis pracovní pozice

  • Obsluha zákazníků s přátelským a profesionálním přístupem.
  • Poskytování odborných rad a asistence při výběru sportovního vybavení.
  • Zajištění kvalitního servisu a oprav sportovního vybavení (kola, lyže)

Požadujeme

  • Zájem a znalost v oblasti sportu
  • Loajální a spolehlivý přístup k práci
  • Schopnost efektivní komunikace a práce s lidmi
  • Zkušenost v prodeji a/nebo servisu sportovního vybavení je výhodou.
  • Ochota učit se novým věcem a neustálý zájem o rozvoj

Co vám nabízíme

  • Příležitost pracovat v zavedené sportovní prodejně
  • Možnost seberealizace a rozvoje v oblasti sportovního průmyslu
  • Dobré platové podmínky 30-45tis
  • Zaměstnanecké bonusy

Pokud máte vášeň pro sport, jste loajální a pracovitý jednotlivec s předchozí zkušeností v prodeji či servisu sportovního vybavení, rádi bychom vás přivítali v našem týmu.

Pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na adresu martin@rumasport.cz nebo volejte 734 789 325. Těšíme se

RumaSport - Více než jen obchod, je to životní styl